Σχολές Γονέων

Το πρόγραμμα «Ακαδημία Γονέων»έχει σαν στόχο την ενημέρωση και στήριξη των Γονέων σε θέματα συμπεριφοράς και υγείας σχετικά με την παιδική και κυρίως εφηβική ηλικία. Οι ομιλητές είναι έγκριτοι επιστήμονες με κύρος και εμπειρία από το χώρο της Εκπαίδευσης, της Υγείας και του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Θα πραγματοποιηθούν 7 μηνιαίες συναντήσεις, μια Πέμπτη κάθε μήνα, ώρα 18 ? 20.00. Οι αιτήσεις των ενδιαφερομένων θα γίνονται ηλεκτρονικά στην φόρμα, ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή και με SMS στο τηλέφωνο 6972321993 (ΟΝΟΜΑ ? ΕΠΩΝΥΜΟ ? email - ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ - ΣΧΟΛΕΙΟ) από την Τρίτη 3/12/2019 έως και την Τρίτη 10/12/2019. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.